אנו מתחילים את סיור אופני ההרים בכניסה לטודנוברג (מתקני חניה), נפנה ימינה לקטע בירידה
מוביל את Kreuzmattstrasse, אחרי הגשר לתוך העולה Ennerbachstrasse וזמן קצר אחר כך שוב ימינה לכיוון Scheuermattlift. ביום ד. ב-Scheuermattweg האספלט מגיעים לכביש, WZ Grüner Ring. שמוביל לאורך שפת היער עד ל-Bergerhöh. שם תוכלו ליהנות מנוף יפהפה של טודטנאוברג. אנחנו רוכבים במעלה גבעה על פני הקפלה ומיד אחר כך מגיעים ל- Hämmerleweg, המסתעף ימינה. אנו הולכים בדרך העולה בתלילות זו דרך ה-Hammerlewald לכיוון Stübenwasen עד שהשביל מגיע לאחו מתחת לפסגת Stübenwasen (נוף בלצ'ן) כבר לא עולה.
לאחר שהגענו לנקודה הגבוהה ביותר של הסיור, אנו נוסעים על Lachenwasenweg, היהלום הכחול WZ, כלפי מטה מעבר למפלט, שמזמין אתכם לנוח קצר. לאחר ירידה קצרה אנו בדרך שמאלה מעבר ליעקובוסקראוז עד ראדשרט.
אנחנו הולכים בשביל השני שפונה ימינה לכיוון מוגגנברון, עוברים מחסום וזמן קצר אחר כך פוגשים את רחוב Hornweg Untere שמתפצל שמאלה. על זה אנו חוזרים לנקודת ההתחלה טודנאוברג עם נוף יפהפה של שיפועים וירידות קלים.